У Волноваському районі поліцейські вилучили набої до автоматичної зброї

14.01.2020


Поліцейські Волновахи постійно проводять роз’яснювальну роботу щодо правил поводження у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, відповідальність за незаконне зберігання та звільнення від кримінальної відповідальності у разі добровільної їх здачі. Завдяки інформаційно- профілактичній  роботі, вчора місцевий мешканець с. Знаменівка здав правоохоронцям понад 100 патронів до автоматичної зброї.

Зі слів чоловіка, заборонені предмети він знайшов поблизу села у вересні минулого року та вирішив зберігати в себе, але зрозумівши всю небезпечність знахідки та відповідальність за неї – вирішив добровільно роззброїтися. Вибухонебезпечні предмети правоохоронці оперативно вилучили.

За незаконне зберігання боєприпасів передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до 7 років – ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального Кодексу України.

Однак, згідно ч. 3 цієї самої статті саме такі дії з боку громадянина передбачає його звільнення від кримінальної відповідальності

 

Співробітники поліції звертаються до всіх громадян, які ще зберігають удома незареєстровану зброю, боєприпаси, вибухові речовини чи спецзасоби - ви маєте можливість добровільно здати їх в правоохоронні органи без притягнення до кримінальної відповідальності.

Волноваський відділ поліції

Донецької області

 

 

ький відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета