Поліція Волноваської оперативної зони встановлює осіб аферистів, які збагатилися за рахунок громадян на суму в понад 35 тисяч гривень

12.02.2020


Четвертий день поспіль мешканці Великоновосілківського району стають жертвами шахраїв. Поліція закликає громадян не довірятися незнайомцям і, перш ніж перераховувати гроші, ждзвонити в поліцію! Ми працюємо цілодобово!

 

Сьогодні до Великоновосілківського відділення поліції звернувся 35-річний чоловік та повідомив, що став жертвою шахраїв. Він розповів, що на сайті ОЛХ знайшов оголошення з продажу автомобіля. Зв’язавшись з продавцем, останній попросив перевести залог в сумі 4700 гривень, що покупець і зробив. Також чоловік запитав про зустріч, щоб подивитись на автомобіль, але продавець знову попросив перевести гроші але вже в сумі 14 700 гривень. Тоді він зрозумів, що а ні грошей, а ні автомобіля він не отримає. Після чого звернувся до поліції.

Також, до Великоновосілківського відділення поліції надійшло повідомлення від 28-річного мешканця села Старомайорське Великоновосілківського району Донецької області невідома особа шахрайським шляхом заблокувала номер мобільного та скориставшись його особистими даними оформила кредит на суму 10 тисяч гривень. Аналогічний факт стався з мешканцем села Старомлинівка Великоновосілківського району Донецької області.

 

Ще один факт відносно 44-річної мешканки міста Донецьк. Тут аферисти спустошили карту та збагатились на суму 18 600 гривень.

 

За всіма фактами відкрито кримінальні провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

 

В черговий раз поліція звертається до громадян! Якщо Вам повідомили про те, що родич «потрапив у біду» - вимагайте особистої зустрічі з ним, обов'язково передзвоніть родичам або друзям, порадьтеся, перш ніж прийняти остаточне рішення, проявляйте підвищену пильність в разі, якщо "приваблива пропозиція" робиться занадто нав'язливо, ретельно перевіряйте інформацію і відразу ж звертайтеся в поліцію!

Не повідомляйте особисті дані банківських карток стороннім особам, не замовляйте продукцію у неперевіреного продавця, а оплату здійснюйте лише після отримання та перевірки товару.

У будь-який час доби Ви можете подзвонити на 102 та проконсультуватися з питання що робити, якщо вважаєте, що Вас намагаються ошукати. Якщо ж Ви або ваші рідні, близькі, друзі чи знайомі все-таки стали жертвами шахраїв – не чекайте, а негайно телефонуйте у поліцію!

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета