У Волноваському відділі поліції займаються боротьбою призери України та переможці міжнародних турнірів

12.02.2020


Вже 20 років як у стінах відділу поліції Волновахи функціонує спортивна секція з греко-римської боротьби для дітей від 7 до 16 років.

Наступного тижня за підтримки керівництва Волноваського відділу поліції, Донецької обласної організації ФСТ «Динамо України», Громадської організації «Асоціація спортивної боротьби Волноваха» та ТОВ «КСП Наш Будинок Волноваха» у місті проходитиме ІІ відкритий обласний турнір, присвячений пам’яті Андрія Суровягіна.

Участь у турнірі прийматимуть спортсмени зі всієї України.

 

 

Керівництвом Волноваського підрозділу приділяється максимальна увага розвитку спортивного руху серед працівників. На базі Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області працює обладнаний спортивний зал, де окрім занять з особовим складом, вже 20 років працює  секція з греко-римської боротьби для дітей м. Волновахи та Волноваського району.

 

22 лютого у м. Волноваха під егідою Донецької обласної організації ФСТ «Динамо» буде проводитися відкритий обласний турнір з даного виду спорту  пам’яті А.Ю. Суровягіна

Історія створення секції

У 2000 році на базі Волноваського відділу поліції розпочала працювати секція з греко-римської боротьби. Правоохоронці у всьому підтримали молодь та надали приміщення свого спортзалу для тренувань.

 

З першого дня роботи секції  та протягом наступних 18 років Андрій Суровягін щодня навчав підростаюче покоління даному виду спорту та передавав всі свої знання і вміння юним вихованцям. Він жив цією справою, вкладаючи в дітей всю душу і сили.

 

Плоди самовідданої праці не змушували чекати. Вже з першого року юні спортсмени перемагали на обласних та всеукраїнських турнірах. Вихованці любили свого тренера, цінували  та безмежно його поважали. Він для них був другом і батьком.

 

Серед колишніх вихованців, а тепер вже випускників даної спортивної секції, найталановитіші борці Волновахи, під керівництвом Андрія Юрійовича, домагалися визнання на килимах України, Європи та Світу, заробляючи собі звання чемпіонів. Семеро з вихованців зараз входять до складу збірної України та гідно представляють свою країну на міжнародних змаганнях.

Син Андрія Юрійовича,  Артем  Суровягін, пішов по стопам свого батька, наслідуючи батьківське переконання та відданість цьому виду спорту. Зараз він майстер спорту, багатократний чемпіон України, учасник чемпіонату Европи та член збірної України з греко-римскої боротьби.

 

 

Весь свій час Андрій Юрійович присвячував дітям… навіть пішов з життя під час тренування. У 2018 році на занятті в нього стався серцевий напад, медики намагались врятувати тренера, але не змогли.

 

Справа Андрія Суровягіна живе

Сьогодні, в стіни Волноваського відділу поліції щодня приходять займатися боротьбою діти  старшої групи віком від 11 до 16 років. Серед них є вже трикратний чемпіон України, учасник чемпіонату Європи, - Кузнецов Сергій ( 13 років), призери України та переможці міжнародних турнірів.

25 талановитих хлопців раз за разом займають призові місця у змаганнях, здобувають золото та привозять у Волноваху заслужену перемогу. Чому заслужену? Відповідь дуже проста  -  вони щодня тренуються, вдосконалюють свою вміння та навички, а найголовніше це те, що все це приносить борцям задоволення.

 

Вже, більше року, до змагань юних спортсменів, день за днем готує молодий тренер Антон Литвин, який і сам у минулому вихованець Андрія Суровягіна. Антон   ставав чемпіоном та призером чемпионатів України, був участником чемпіонату Європи і Світу. Через свою травму 20-річний чоловік припинив займатися боротьбою професійно, але не залишив спорт і свою секцію.

Нинішній наставник борців наслідує справу Андрія Суровягіна, при спілкуванні з ним не можна не помітити палаючий вогонь в очах.

 

Антон Литвин розповідає: «Стіни спортивного залу поліції для мене рідні. Тут я починав свій шлях борця. Зараз я треную молодих хлопців, передаю їм свої знання, готую до змагань. Турнір, який відбудеться у наступну суботу, для нас дуже важливий. Ми настроєні вибороти перші місця, тому що змагання будуть проходити в пам’ять нашого тренера».

 

Поліція завжди поруч

Дійсно, одними із перших вболівальників є саме поліцейські Волновахи, які завжди серцем та душею з цими дітьми, готові завжди підтримати та допомогти.

 

Серед цієї талановитої молоді є діти та онуки співробітників Волноваського відділу поліції, які  попри свій вік вже досягли значних досягнень.


В свої 11 та 12 років Каденець Роман та Мирошников Вадим є учасниками, призерами та чемпіонами обласних змагань, всеукраїнських та міжнародних турнірів. Юні борці вже 5 років тренуються в секції ім.. А.Суровягіна. Свій спортивний шлях вони розпочали під керівництвом Андрія Юрійовича і продовжують підкорювати нові вершини спорту в його пам’ять.

 

Минуло 20 років з дня, коли в поліцейських стінах пройшло перше тренування і  вже неможливо уявити відділ без цих молодих чемпіонів, які щодня приходять сюди аби удосконалити себе, свої вміння і навички та тренуватися задля досягнення нових висот.
 


Маємо за честь приймати Вас щодня у себе та бажаємо і  надалі підкорювати чемпіонські вершини та здобути абсолютної перемоги у цьому турнірі!

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета