Поліція Волновахи закликає: Зупинемо наркоторгівлю разом!

13.02.2020


Проблема продажу наркотичних та психотропних речовин через мережу Інтернет набирає обертів. В зоні ризику безпосередньо знаходиться наше підростаюче покоління. Правоохоронці систематично проводять рейди містом і в районі та зафарбовують посилання наркокрамниць.

На сьогоднішній день кожен з вас має можливість долучитися до боротьби із незаконним розповсюдженням наркотичних речовин на території Волновахи та району.

Сьогодні в багатьох населених пунктах на фасадах будинків, навчальних закладів, магазинах, зупинках чи просто на вуличних будівлях з’являються графічні написи з посиланням на інтернет-наркокрамниці.

Правоохоронці разом із своїми підопічними  з Ліги майбутніх поліцейських постійно борються з цим явищем, проводять рейди, замальовують посилання та таким чином зменшують ризики пов’язані  з  даною вуличною рекламою наркотиків.

 

Окрім цього, жителі міста також долучаються до знищення таких написів.
Декілька разів, під час рейду, правоохоронці відмітили те, що деякі графіті вже було зафарбовано, що свідчить про небайдужість громадян до цієї проблеми.

 

Попри всі заходи, що вживаються для боротьби із даним видом наркоторгівлі, такі посилання  з’являються щодня і в найнеочікуваніших місцях.

 

Тому, поліція Волновахи звертається із проханням не бути байдужими, повідомляти, якщо побачили написи із подібним змістом, за можливості самостійно зафарбовувати рекламу наркотиків та приєднуватись до подібних акцій.

 

Якщо ж Ви з будь-яких причин не маєте можливості зафарбувати ці написи, то можна заблокувати таке посилання в режимі он-лайн.

На базі месенджера Тelegram  розроблено чат-бот для месенджера Telegram “СтопНаркотик”.

Вже сьогодні результати цього боту вражають: заблоковано більше 300 наркокрамниць в Інтернеті, тисячі  зображень, понад 8 000 адрес у Telegram та сотні адрес веб-сайтів.

Вам необхідно просто перейти за посиланням https://t.me/stopdrugsbot?start=579357622  , активувати бот та слідувати вказівкам, після чого Ви зможете самостійно надсилати зображення адрес наркокрамниць  та блокувати їх.

Процедура блокування займає лише  5-7 хвилин.

Ваша небайдужість та дії принесуть  велику користь у боротьбі з цим негативним явищем.

ЗУПИНЕМО НАРКОТОРГІВЛЮ РАЗОМ!

 

 

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета