СЛУЖИТИ, ЗАХИЩАТИ, КОХАТИ! ПОДРУЖЖЯ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ВІРНИМИ ПРИСЯЗІ ТА ОДИН ОДНОМУ

14.02.2020


Їхні історії можуть стати сюжетами для фільмів про кохання. За виконання службових обов’язків вони отримують звання, за подружню відданість – щастя, довіру й затишок. Це – поліцейські пари, яких об’єднала робота й справжня любов.

Коли молодята перед вівтарем присягаються бути разом і в щасті, і в горі, молодята-поліцейські додають – і на службі. Бо так вже склалося, що їх єднає не тільки побут, але й спільний службовий обов’язок. Їхнє покликання – служити закону та один одному. У круговерті щоденних справ та оперативних завдань подружжя правоохоронців знаходять час для взаємної ніжності й турботи.

Знайомтеся, це наші закохані копи!

Завжди поруч

Кохання Яни та Олександра Ходченків перевірено часом – вони разом  вже 17 років. Між парою не існує таємниць, бо вони завжди поруч – і вдома, і на службі. Останні 5 років подружжя навіть в одному кабінеті працює! Отже, безпека громадян – під подвійним захистом.

Їхнє кохання народилося ще в студентські часи. Почуття це пройшло випробування роками і тільки зміцніло. Вони виховують двох дітей та цінують кожну хвилину, проведену разом. Від буденності родину рятує спільне захоплення – рибалка. А тут, у місті біля моря, для цього хобі справжнє роздолля!

Чоловік та дружина прекрасно доповнюють один одного. Творча натура Яни та прагматичність Сашка, помножені на хазяйновитість, дають прекрасний результат – домашній затишок та добробут родини.

Кохання, сноуборди і… песик

Юлія та Роман Імерелі разом вже понад 3 роки. А знайомі стали набагато раніше – у 2014-му, коли дівчина з окупованого Харцизька приїхала до Лимана, де Роман працював слідчим. Тоді їхня увага один до одного пройшла «по дотичній». Вони ще не знали, що справжні стосунки – попереду.

Вдруге молоді копи зустрілися через рік – у Маріуполі. На новому робочому місці їх об’єднала спільна робота в слідстві та дружба, яка згодом «дозріла» до кохання і шлюбу.

Вони різні за темпераментом, тому гармонійно доповнюють і врівноважують один одного. Юля – активна мандрівниця, Роман – прекрасний кухар. Їх єднає глибоке почуття, захоплення сноубордингом та… песик, що став найменшим членом молодої родини.

Подружжя пенсіонерів ОВС береже своє кохання кілька десятиліть

Тернистий шлях кохання тривалістю в 33 роки почався багато років тому, коли юні Олена і Сергій вирішили бути разом. І ні розлука, ні відстань не стали на їхньому шляху перепоною.

А втім, ця історія має свій пролог. Хлопчик-третьокласник, що захоплено дивився на однокласницю, одного разу наважився сказати «кохаю». Його не зупинило те, що почуття виявилось нерозділеним, навпаки – спонукало до самовдосконалення. Пройшло кілька років, і Олена просто не змогла встояти перед успішним боксером зі званням «КМС».

А далі – складнощі та радощі подружнього життя Хохлових. Бути дружиною військового – нелегка справа, але жінка завжди була поруч з коханим і підтримувала його.

А ще більше об’єднала цю пару подальша спільна служба в поліції. Сьогодні колишні старший оперуповноважений Олена Олександрівна та керівник дільничних офіцерів Сергій Михайлович, обидва майори міліції у відставці, піклуються про своїх дітей, читають книги, пораються на дачі. А ще – свято бережуть листи, написані один одному багато років тому.

Поліція Донеччини вітає з Днем Святого Валентина усіх закоханих. Це свято – чудовий спосіб сказати про свою любов рідним, друзям та, звісно, коханим. Ніжності, пристрасті та взаєморозуміння тим, хто вже знайшов свою другу половинку! А якщо ви тільки плануєте розпалити вогнище любові, зробіть це сьогодні!

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета