В умовах введення карантину робота поліції превенції орієнтована на реагування на повідомлення громадян та безпекові заходи – Олександр Фацевич

18.03.2020


На цьому заступник Голови Національної поліції України наголосив 17 березня, під час селекторної наради з керівниками структурних та територіальних підрозділів щодо організації роботи патрульної поліції та поліції превенції.

Олександр Фацевич наголосив, що виконання завдань із забезпечення безпекових заходів здійснюється виключно в засобах індивідуального захисту.

За його словами, поліцейські підрозділів превенції, зокрема дільничні та працівники секторів реагування патрульної поліції здійснюватимуть обхід місць проживання людей похилого віку, людей з інвалідністю, осіб, які знаходяться у скрутному матеріальному становищі, аби встановити, хто потребує допомоги та соціального патронажу. 

Під час наради йшлося також про необхідність обмеження прийому громадян у підрозділах поліції, зокрема щодо надання адміністративних чи інших поліцейських послуг. У зв’язку з цим прийом звернень та запитів здійснюватиметься виключно з використанням телекомунікаційних засобів та поштових відправлень.

«Завтра припиняються регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному та міжобласному сполученні. Є певні заборони та обмеження. Тому патрульна поліція та ГРПП мають організувати контроль за дотриманням перевізниками встановлених вимог», - наголосив Олександр Фацевич.

Він додав, що наряди поліції, які забезпечують правопорядок на автовокзалах, залізничних станціях, метрополітенах, мають звертати увагу на спроби недобросовісних перевізників порушити вимоги Уряду заради незаконного збагачення.

Нагадаємо: глава відомства Ігор Клименко повідомив, що співробітники Нацполіції переведені на посилений варіант несення служби.
 

Управління комунікації

Національної поліції України 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета