Поліцейські Волновахи відвідують сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах, та роз’яснюють як захиститися від коронавірусної інфекції

24.03.2020


Інспектори ювенальної превенції Волноваського відділу поліції  відвідали родини, які опинилися у складних життєвих обставинах аби перевірити умови проживання та роз’яснити малечі і їх батькам про прості заходи, які допоможуть вберегти своє здоров’я.

Мити та дезінфікувати руки, не чіпати обличчя, не виходити на вулицю без потреби та уникати людяних місць – із такими порадами звернулися інспектори ювенальної превенції.

Поліцейські акцентували увагу на тому, що при перших симптомах та поганому самопочутті необхідно звертатися за допомогою до медичних працівників за номером 103, або до свого сімейного лікаря.

Окрім цього, правоохоронці нагадали правила безпеки у побуті та на вулиці, про необхідність дотримуватися гігієнічно-санітарни норм, ведення здорового способу життя та відповідального батьківства.

 

Поліція Волновахи звертається до усіх громадян! Неухильно дотримуйтесь запроваджених обмежень, віднесіться до ни із розумінням, не піддавайтеся паніці та подбайте про власне здоров’я та здоров’я тих, хто вас оточує.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета