Ювенальні інспектори поліції Волновахи допомогли родині повернутися до нормального життя

24.03.2020


Повсякденне життя багатодітної мами ще два роки тому складалося із постійних п’янок та підозрілих компанії, а візити додому - тільки для того, щоб зігнати злість на дітях. Допомоглиу вирішенні проблеми правоохоронці Волновахи.

У 2017 році до правоохоронців звернулася бабуся, яка вже тривалий час самотужки виховувала п’ятьох онуків. Жінка зі сльозами на очах просила допомоги приборкати рідну доньку, яка становила загрозу для малечі.

Ані профілактичні бесіди правоохоронців, ані сльози дітей не змінювали поведінки матері.

Ще декілька випадків «зникання» матері і поліцейські вирішили  ініціювати питання щодо позбавлення її батьківських прав.

 

Незважаючи на все це, старший інспектор ювенальної превенції Волноваського відділу поліції Оксана Божа вирішила все-таки спробувати востаннє допомогти, змінити ситуацію та на особистий контроль взяла цю родину.

 

Майор поліції довгий час контролювала матір, допомагала  викоренити її асоціальний спосіб життя та відновити стосунки з родиною. І всі зусилля не виявилися марними.

Через деякий час жінка зрозуміла, що найголовніше у її житті – діти, які люблять свою маму і чекають на неї вдома. Покинувши сумнівні компанії, пройшовши «реабілітаційний» період, жінка  повернула до нормального життя себе і своїх діточок.

 

«До сих пір вона часто мені дзвонить аби проконсультуватися, або просто розповісти про те, що у них все добре. Мені також приємно знати, що у них все гаразд, діти щасливі та ситі, в будинку чисто, а всі покладені сили не марні і мені вдалося врятували цю родину від трагедії.» - зізнається Оксана Божа – «А вчора несподіванкою став відгук у Фейсбуці на сторінці Волноваського відділу поліції від цієї самої родини. Матір дякувала за те, що їй допомогли і зараз вона разом із своєю сім’єю. Ці слова – найбільша відзнака моєї роботи».

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета