В умовах карантину партнер поліції Донеччини благодійний фонд «Слов’янське серце» продовжує надавати допомогу жертвам сімейного насильстваЯкорь

26.03.2020


 

Мобільні бригади благодійного фонду, дотримуючись правил особистої безпеки, завжди готові прийти на допомогу опікуваній категорії населення – жінкам, що постраждали від домашнього насильства.

 

Як наслідок ізоляції в місцях проживання в рамках карантинних заходів, уведених з метою запобігання та протидії поширенню вірусу COVID-19, можливе збільшення кількості випадків учинення гендерно-зумовленого та домашнього насильства.

Партнер поліції Донеччини у справі протидії домашньому насильству  благодійний фонд «Слов’янське серце» здійснює реагування на вказані випадки протиправних дій, жертвами яких стали жінки.

У період надзвичайної ситуації БФ «Слов’янське серце» продовжує свою місію на території області з фокусом на територію поблизу лінії розмежування 0-20 км. Щодня індивідуальний супровід та допомогу особам вищезазначеної категорії здійснюють три мобільних бригади, які дотримуються усіх необхідних правил особистої безпеки та дезинфекції.

Необхідну допомогу жінки можуть отримати, звернувшись за телефоном гарячої лінії БФ 050-036-86-65. З детальною інформацією щодо діяльності благодійного фонду можна ознайомитись на його персональній сторінці  у фейсбуці за посиланням https://www.facebook.com/slavicheart2014/.

 

Відділ комунікації поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета