Поліцейські Нікольського відвідують сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах, та роз’яснюють як захиститися від коронавірусної інфекції

26.03.2020


Інспектор ювенальної превенції Нікольського відділення поліцїі відвідав родини, які опинилися у складних життєвих обставинах аби перевірити умови проживання та роз’яснити дітям і їх батькам про прості заходи, які допоможуть вберегти своє здоров’я.

Мити та дезінфікувати руки, не чіпати обличчя, не виходити на вулицю без потреби та уникати людяних місць – із такими порадами звернувся інспектор ювенальної превенції.

Поліцейський акцентував увагу на тому, що при перших симптомах та поганому самопочутті необхідно звертатися за допомогою до медичних працівників за номером 103, або до свого сімейного лікаря.

Окрім цього, правоохоронець нагадав правила безпеки у побуті та на вулиці, про необхідність дотримуватися гігієнічно-санітарни норм, ведення здорового способу життя та відповідального батьківства.

Поліція Нікольського звертається до усіх громадян! Неухильно дотримуйтесь запроваджених обмежень, віднесіться до ни із розумінням, не піддавайтеся паніці та подбайте про власне здоров’я та здоров’я тих, хто вас оточує.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета