Поліція встановлює аферистів, які протягом доби під виглядом працівників банку та продавців інтернет-магазину ошукали громадян на майже 6 000 гривень

26.03.2020


Слідчі Волновахи та Великої Новосілки розпочали досудове розслідування за двома фактами шахрайства, які сталися минулої доби.

59-річна жінка звернулася у Волноваський відділ поліції по допомогу. Аферисти зателефонували на її мобільний та представилися працівниками банку. Повідомивши, що її заощадження під загрозою, виманили у потерпілої всі особисті реквізити та «обчистили» рахунок на суму в понад 5 000 гривень.

 

А у Великій Новосілці 42-річна місцева мешканка через соціальну мережу замовила товар на майже 1 000 гривень, який повністю оплатила ще до його відправлення. Після цього продавець перестав виходити на зв’язок. Товар жінка, звісно, так і не отримала.

 

Щоб не стати жертвою таких шахраїв, треба слідувати наступним правилам: ​Не повідомляйте особисті дані банківських карток стороннім особам, не замовляйте продукцію у неперевіреного продавця, а оплату здійснюйте лише після отримання та перевірки товару.

 

У будь-який час доби Ви можете подзвонити на 102 та проконсультуватися з питання що робити, якщо вважаєте, що Вас намагаються ошукати. Якщо ж Ви або ваші рідні, близькі, друзі чи знайомі все-таки стали жертвами шахраїв – не чекайте, а негайно телефонуйте у поліцію!

 

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета