Як захистити своє житло від злочинців. Поради поліції Волновахи

22.05.2020


Тільки коли вже обікрали, не дає спокою думка - чому не вберіг свій життєвий простір від зловмисників. А захиститися, насправді, досить просто. До вашої уваги декілька порад від поліцейських, після яких злодії обійдуть стороною ваші будинки.

 

 

Проблеми при вході.


Економія на дверях - не найкращий спосіб зберегти сімейний бюджет. Дерев'яні вхідні з одним замком гарантія того, що всі коштовності та гроші в будинку дуже швидко можуть стати власністю зловмисника.

Набагато краще - броньовані двері з декількома видами замків. Це вже затримає злодія на певний період.

Вікна, в свою чергу, можна захистити гратами. Тут дві переваги - вони завжди нагадають зловмисникові, куди він потрапить після крадіжки і все ж утримають його від проникнення через вікно.


 


Улюблені сусіди


Добрі відносини з сусідами - ще одна захист від потенційних зловмисників. У будь-якому випадку, якщо потрібно виїхати надовго, непогано попередити про це кількох мешканців будинку, яким ви довіряєте.

Особливо, якщо цим жителям за 70 років. Їх слух і знання про «чужих» в під'їзді здивують навіть досвідчених правоохоронців.

Тільки помітять, що хтось колупається в дверях - зі швидкістю світла звернуться до правоохоронців.


 


Маневри зі світлом


Світло в квартирі (будинку) завжди буде відлякувати злодіїв - значить хтось таки сидить вдома.

До того ж, можна налаштувати телевізор так, щоб він самостійно включався в певні години доби.

Несподівано включений телевізор в кімнаті може змусити зловмисника повірити в паранормальне. А такі квартири ніхто не захоче пограбувати.


 


Сюрприз на підвіконні


Якщо двері дуже міцні, а решітки на першому поверсі забули поставити, то зловмисник може почати діяти нестандартно - захоче проникнути в квартиру через вікно.

Тоді звичайні вазони на підвіконні візьмуть на себе захист всієї квартири.

У момент проникнення через вікно кілька вазонів, які по черзі розбиваються, введуть зловмисника в стрес, а сумлінні сусіди вже в той момент будуть дзвонити в поліцію.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета