Місцевий мешканець Нікольського району здав правоохоронцям набої до автоматичної зброї

22.05.2020


56-річний мешканець села Малинівки Нікольського району, аби нікого не наражати на небезпеку, добровільно здав правоохоронцям набоїв до автоматичної зброї різних калібрів у кількості понад 50 штук штук.

В кінці квітня цього року, неподалік села, чоловік виявив вибухонебезпечні предмети та вирішив забрати їх собі. Більше місяця небезпечну знахідку він зберігав у себе вдома, а коли усвідомив усю небезпеку - вирішив добровільно здати набої правоохоронцям Нікольського відділення поліції.

 

За незаконне зберігання боєприпасів передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до 7 років – ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального Кодексу України.

Однак, згідно ч. 3 цієї самої статті саме такі дії з боку громадянина передбачає його звільнення від кримінальної відповідальності

 

Співробітники поліції звертаються до всіх громадян, які ще зберігають удома незареєстровану зброю, боєприпаси, вибухові речовини чи спецзасоби - ви маєте можливість добровільно здати їх в правоохоронні органи без притягнення до кримінальної відповідальності.

 

Нагадуємо, що особам, у яких зброя вилучається поліцейськими примусово, загрожує до 7 років позбавлення волі.

 

Якщо Ви знайшли небезпечні предмети або маєте інформацію про тих, хто їх незаконно зберігає, повідомте про це до поліції за телефоном 102. Не чекайте, поки загинуть люди. Бережіть своє життя та життя Ваших близьких!

 

 

 

Нікольське відділення поліції

Волноваського відділу поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета