Поліцейські Великої Новосілки врятували дитину від недбайливої матері

22.05.2020


Нетверезу жінку з голодною та занедбаною дитиною виявили правоохоронці під час спільного рейду із соціальними службами. Хлопчика було тимчасово влаштовано у соціально-реабілітаційний центр, а матері востаннє надано термін виправити ситуацію.

Інспектор ювенальної превенції Великоновосілківського відділення поліції постійно перевіряє родини, що опинилися у складних життєвих обставинах та знаходяться на обліку.

Під час перевірки однієї з таких сімей, правоохоронець та працівники соціальних служб були вражені умовами, в яких дитина продовжувала жити.

Раніше матір попереджали про наслідки її безвідповідального ставлення до виховання та утримання сина, на що остання пообіцяла змінитися.

Однак під час останнього візиту ювенальний інспектор не побачив жодних змін.

Жінка продовжувала зловживати алкогольними напоями, під час перевірки була у стані алкогольного сп’яніння та так само, як і раніше, не займалася вихованням та доглядом за дитиною.

Аби врятувати хлопчика, поліцейський, разом із службою у справах дітей, прийняли рішення негайно вилучити його із родини. Малолітню дитину тимчасово влаштували до соціально-реабілітаційного центру, а матері востаннє надано термін привести житло до ладу, працевлаштуватися та змінити свій спосіб життя, аби її не позбавили батьківських прав. Наразі життю та здоров’ю дитини нічого не загрожує.

Відносно жінки складено адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні порушення.

 

 

Великоновосілківське відділення поліції

Волноваського відділу поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета