ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ! Донецький юридичний інститут запрошує на навчання!

23.05.2020


З моменту зарахування особи курсантом їй присвоюється звання «рядовий поліції», видається службове посвідчення з жетоном та формений одяг встановленого зразку. Весь період навчання зараховується до стажу служби у Національній поліції. По закінченню навчання присвоюється звання «лейтенант поліції».

 

На офіційному сайті Донецького юридичного інституту МВС України  dli.donetsk.ua  триває онлайн-реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування для майбутніх МАГІСТРІВ ПРАВА та ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

Всі деталі за посиланням: https://www.dli.donetsk.ua/reg-mag

 

Нагадуємо, що Волноваський відділ поліції направляє випускників 11 класів на навчання до вищих навчальних закладів МВС України за спеціальністю «Право. Правоохоронна діяльність». Навчання у ВНЗ безкоштовне, а після його закінчення гарантується надання постійного місця роботи з гідною заробітною платою. 

Не зволікайте та звертайтеся до співробітника сектору кадрового забезпечення вже сьогодні!
Контактний телефон: 050-280-84-72  - Гнибеда Тамара

                                         050-928-34-78  - Шиман Наталя

 

Порядок оформлення документів:

Оформлення на навчання за державним замовленням здійснюється територіальними органами (підрозділами) Національної поліції України за місцем проживання кандидата - у даному випадку, Волноваським ВП ГУНП в Донецькій області (за адресою: м. Волноваха, пров. Енергетичний, 3)

Також необхідно заповнити заявку на сайті: osvita.np.gov.ua.

У зв’язку з цим, вступникам необхідно звернутися у відповідний підрозділ поліції (Волноваський ВП) та надати паспорт, військовий квиток або посвідчення про приписку до призовної дільниці (для юнаків) та довідку про відсутність судимості. Заповнити анкету, автобіографію та отримати направлення для проходження військово-лікарської комісії. Особова справа буде оформлена та направлена до навчального закладу.

 

 

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета