Ювенальний інспектор Великоновосілківського відділення поліції продовжує відвідувати підоблікові родини

29.05.2020


Старший інспектор ювенальної превенції Великоновосілківського відділення поліції спільно із працівниками служб у справах дітей, перевіряють умови проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та роз’яснюють малечі і їх батькам прості заходи, які допоможуть вберегти своє здоров’я.

 Цього разу було перевірено родину, яка мешкає в селі Комар Великоновосілківського району. Під час обстеження умов проживання проведено профілактично – роз’яснювальну роботу з батьками щодо відповідальності, яку вони несуть за виховання та утримання дітей.

Окрім цього, інспектори нагадали правила безпеки у побуті і на вулиці, про необхідність дотримуватися гігієнічно-санітарних норм та ведення здорового способу життя.

Також, інспектор ювенальної превенції акцентував увагу на питанні безпеки під час карантину. Він наполегливо радив родині частіше мити та дезінфікувати руки, не чіпати обличчя, не виходити на вулицю без потреби та уникати людних місць, а при перших симптомах та поганому самопочутті - звертатися за допомогою до медичних працівників за номером 103, або до свого сімейного лікаря.

 

Великоновосілківське відділення поліції

Волноваського відділу поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета