Поліція Волновахи вітала найменших громадян України із Днем захисту дітей

01.06.2020


Щорічно, 1 червня по всьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини. Цього року масові святкування не відбулися, але це не завадило ювенальним інспекторам Волновахи привітати діток з їх святом та подарувати позитивні емоції.


Сьогоднішній день видався веселим, сповненим дитячим сміхом та посмішками.

Ювенальні інспектори «озброївшись» повітряними кульками та солодощами вийшли на вулиці міста, аби подарувати святковий настрій найменшим його мешканцям та нагадати, що поліцейські завжди поряд та готові прийти на допомогу у будь-який час.

Перший день літа був теплим не лише через сприятливі погодні умови, а й тому, що він був сповнений дитячими усмішками та теплими емоціями.

 

Правоохоронці не забули і про сім’ї, якими піклуються. Взявши із собою подарунки та різнокольорові кульки поліцейські Волновахи завітали в гості до родин із прифронтового  Новотроїцького.

У кожної із сімей своя історія: в одній із сімей бабуся піклується про своїх онуків, які залишилися без батьків, в іншій матір самотужки виховує 4 діток, а ще в одній батьки знаходяться в дуже скрутному матеріальному становищі.

Діти були здивовані неочікуваним гостям «в погонах» та з відкритими обіймами зустрічали їх у себе вдома.

 

«Ми побачили щасливі дитячі очі, зігріваючі серце і душу поспішки, слухали про їх досягнення та перемоги, а найголовніше і найрадісніше було почути від них, що вони щасливі. Найбільшої винагороди годі і бажати» - зізнається майор поліції Оксана Божа, яка бореться за щасливе дитинство найменших мешканців Волновахи та району вже майже 20 років.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета