ПОЛІЦЕЙСЬКІ ДОНЕЧЧИНИ ВІТАЮТЬ МАЛЕЧУ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

02.06.2020


Діти – це наше майбутнє, сенс життя та щастя. «Дитячі» захисники – ювенальні поліцейські,  піклуються  про безпеку кожної дитини, зігрівають теплом тих, хто потребує, підтримують та обороняють, вони завжди поряд.

До Дня захисту дітей співробітники ювенальної превенції поліції Донеччини започаткували конкурс для учасників громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських».

Майже за п’ять років існування ланки діти пройшли десятки тренінгів, брали участь у поліцейських проєктах, форумах та конкурсах, стали професійними медіаторами, а також допомагали правоохоронцям у проведенні інформаційних акцій та компаній.

В організації лігівці знайшли нових друзів, розкрили свій потенціал, а дехто визначився з професією – вступив до провідних вишів МВС України, і вже незабаром буде працювати пліч-о-пліч з правоохоронцями. «Ліга» стала невід’ємною частиною в житті учасників ланки.

Все це підштовхнуло поліцейських запровадити конкурс: лігівцям запропонували розповісти про найяскравіші моменти в організації. Свої історії та фото учасники публікували на своїх сторінках у соцмережах з хештегом #я_лігівець.

Автори публікацій з найбільшою кількістю вподобань отримали призи та привітання від керівників територіальних підрозділів, а в головному офісі поліції Донеччини до дітей звернувся  т.в.о. начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Донецькій області Микола Кащук.

Ось чим ділилися діти у своїх світлинах:

Дар'я Процько, 15 років: «Для мене - це шанс дізнатися щось нове, цікаве, прикольне. Я дуже рада, що Я є величезною частиною єдиної, творчої та класної команди».

Анна Колле, 15 років, 4 роки в організації: «За цей час я перемогла у Giveaway "Підтримуй поліцію Донеччини", виграла поїздку до всеукраїнського дитячого поліцейського табору "Вартові безпеки"».

Валерія Кiрьякова, 16 рокiв: «Найкрутіше це те, що я отримую безцінний досвід, вдосконалюю свої навички фотографа, маю змогу дивитися інші міста. Я стала учасницею фестивалю гумору "LIAGUE SMILE" у м. Покровське в рамках участі у проекті "Children's COP"».

Стас Іванчиков,  17 років: «Найголовнішим відкриттям для мене стало усвідомлення того, що вже сьогодні я маю змогу будувати своє майбутнє і змінювати свою країну на краще, на рівні із дорослими, і моя думка насправді ВАЖЛИВА!!!».

Данило Слєпцов, 17 років: «Майже на кожне свято ми відвідуємо наших чудових малюків з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Лиман з приємними сюрпризами. Тож можу сказати, що моя робота в громадській організації - цікава, плідна та пізнавальна!»

Ангеліна Чехлай, 16 років: «Я брала участь у трьох річницях, багатьох тренінгах, робочих та координаційних зустрічах з ЮНІСЕФ, ПРООН, акціях та заходах».

Іван Чуркін, 16 років: «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських кардинально змінила мій світогляд, завдяки ліги, я придбав величезний досвід (відвідував численні тренінги та форуми), здобув купу позитивних емоцій, а ще ж завів нові знайомства».

Дорогі діти, поліція Донеччини вітає вас зі святом! Будьте здорові та щасливі, посміхайтеся, сміливо йдіть назустріч своїм мріям та пам’ятайте - поліція завжди поруч!

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета