НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ ТА МІНСОЦПОЛІТИКИ РОЗРОБИЛИ СПІЛЬНИЙ ПЛАН ДІЙ З ОРГАНІЗАЦІЇ БЕЗПЕЧНОГО СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ ДІТЕЙ

02.06.2020


В п'ятницю, 29 травня, документ про співпрацю між відомствами підписали заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич та заступник міністра соціальної політики Борис Лебедцов.

Під час робочої зустрічі представники Національної поліції та Міністерства соціальної політики обговорили реалізацію плану, який розширює можливості для співпраці обох сторін. Зокрема, йшлося про врегулювання законодавства у сфері підвищення рівня соціального захисту дітей. Особливу увагу приділили питанням стосовно захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, або проти яких були скоєні злочини.

За словами заступника глави Нацполіції Олександра Фацевича, моніторинг стану захисту прав дітей свідчить про необхідність посилення безпекового середовища для малечі.

«Захист дітей є нашим найголовнішим обов'язком. Сьогодні ми об’єднуємо зусилля Національної поліції України та Міністерства соціальної політики задля створення безпечного середовища для них. Від ефективності наших дій залежить їхнє здоров’я та життя», – зазначив Олександр Фацевич.

Він додав, що організація більш безпечних і комфортних умов для життя дітей є спільною відповідальністю місцевих органів виконавчої влади й самоврядування та територіальних підрозділів поліції.

Також планом передбачено спільне навчання та підвищення кваліфікації уповноважених працівників Національної поліції та Міністерства соціальної політики у сфері безпеки та соціального захисту дітей.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета