Поліцейські Волноваської оперативної зони закликають водіїв та пішоходів дотримуватися правил дорожнього руху

02.06.2020Поліцейські груп реагування розповсюдили серед учасників дорожнього руху листівки з порадами, які збережуть життя на дорозі.
 


Найчастіше аварії відбуваються через нетверезих водіїв або необережність пішоходів, які у сутінках стають «невидимими».
 


Протягом тижня співробітники груп реагування патрульної поліції не притягували до відповідальності дрібних порушників ПДР, а проводили з ними профілактичні бесіди щодо зниження травматизму на дорозі.Як правило, наїзди на пішоходів відбуваються у темну пору доби. Справа у тому, що у темряві та темному одязі пішохід стає «невидимкою» - водій зможе помітити людину лише за десяток метрів від автомобіля. Світлий одяг дозволяє побачити перехожого на відстані у 50 метрів та вчасно загальмувати, а максимальні шанси на виживання дають світловідбиваючі нашивки, які видно за сотню метрів. У зв’язку з цим просимо громадян позначити себе на проїжджій частині.
Окрім цього, поліцейські проводили профілактичну роботу і серед водіїв, закликаючи не сідати за кермо у стані сп'яніння та не нехтувати пасками безпеки.Шановні водії та пішоходи! Будьте обережні та не порушуйте правила дорожнього руху.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета