Поліцейські груп реагування Волноваської оперативної зони продовжують проводити профілактичні заходи, спрямовані на зниження аварійності

25.06.2020


Правоохоронці розповсюдили серед учасників дорожнього руху листівки з порадами щодо дотримання правил дорожнього руху.
 


Протягом тижня співробітники груп реагування патрульної поліції не притягували до відповідальності дрібних порушників ПДР, а проводили з ними профілактичні бесіди щодо зниження травматизму на дорозі.

В рамках заходів поліцейські проводили профілактичні бесіди з водіями всіх транспортних засобів про недопущення порушень Правил дорожнього руху, дотримання швидкісного режиму, обов'язкове використання шоломів та інших захисних засобів. Нагадували про відповідальність, а так само рекомендували не забувати про уважність та обережність за кермом.

Як правило, наїзди на пішоходів відбуваються у темну пору доби. Справа у тому, що у темряві та темному одязі пішохід стає «невидимкою» - водій зможе помітити людину лише за десяток метрів від автомобіля. Світлий одяг дозволяє побачити перехожого на відстані у 50 метрів та вчасно загальмувати, а максимальні шанси на виживання дають світловідбиваючі нашивки, які видно за сотню метрів. У зв’язку з цим просимо громадян позначити себе на проїжджій частині.

 

Саме ця категорія учасників дорожнього руху – найбільш уразлива і у разі виникнення ДТП є менш захищеною. В таких аваріях часто страждає молодь, підлітки, навіть школярі, для яких стає звичним їхати швидко, виконуючи небезпечні маневри і без мотошолома.

 

З метою профілактики аварійності та зниження тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод, поліцейські, що забезпечують безпеку дорожнього руху проводять профілактичні заходи, спрямовані на стабілізацію аварійності за участю мототранспорту.

Поліція черговий раз нагадує: керуючи мотоциклом або мопедом, необхідно бути дисциплінованим і уважним, вміло і обдумано користуватися швидкісними можливостями, використовувати засоби пасивного захисту і виконувати всі вимоги, передбачені Правилами дорожнього руху.


Окрім цього, поліцейські проводили профілактичну роботу і серед водіїв, закликаючи не сідати за кермо у стані сп'яніння та не нехтувати пасками безпеки.


Шановні водії та пішоходи! Будьте обережні та не порушуйте правила дорожнього руху.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета