Правоохоронці Волноваської оперативної зони проводять профілактичні бесіди та контролюють дотримання правил карантину

26.06.2020


У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на території України, в тому числі Донецької області, та з метою захисту здоров’я і безпеки людей поліцейські здійснили перевірки юридичних осіб.

Зважаючи на посиленні карантинні заходи, наряди поліції патрулюють зони відпочинку та інші громадські місця, а також перевіряють виконання умов самоізоляції. Головне завдання правоохоронців – попередити громадян про необхідність дотримання запроваджених обмежень у зв’язку з поширенням коронавірусу. 

 

Інспектори ювенальної превенції та дільничні офіцери поліції відвідують сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах та самотніх людей похилого віку,  роз’яснюють їм обмеження та роздають інформаційні пам’ятки із правилами дотримання карантинних заходів.

Мета поліції – не покарати, а запобігти масовому розповсюдженню вірусу. Тому, профілактична робота з населенням триватиме й надалі.

Нагадуємо правила, обов’язкові до виконання:

- регулярна дезінфекція;

- соціальна дистанція;

- захисні маски у супермаркетах, установах, розважальних закладах, зонах відпочинку та громадському транспорті тощо.

 

За порушення правил карантину та санітарних норм передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. Порушникам загрожують штрафи від 17 до 170 тисяч гривень або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

 

 

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета