Поліцейські Волновахи розшукали двох неповнолітніх дівчат

30.06.2020


У Волновасі в один день зникли дві дитини. Одну зі зниклих правоохоронці знайшли протягом чотирьох годин, а іншу розшукували понад 12 годин. Обох дівчат поліцейські повернули батькам цілими та неушкодженими. Протиправних діянь проти дітей не скоєно.

Вночі з 28 на 29 червня, із різницею в декілька годин, у поліцію по допомогу звернулися батьки з повідомленням, що їх діти пішли з дому та не повернулися.

Мати 17-річної дівчини спочатку самостійно намагалася розшукати свою дитину, але марно. Поліцейські відразу встановили коло осіб, з якими неповнолітня пішла на прогулянку та її ймовірне місцезнаходження. Співробітники групи реагування відразу вийшли «на слід» дівчини та передали її матері.

Цього ж дня рідні втратили зв'язок з їхньою 16-річною донькою. Пошуки тривали пів доби. Правоохоронці з’ясували, що дівчина вже неодноразово втікала з дому, тому відпрацьовували всі місця, де вона перебувала минулі рази. Цього разу неповнолітню дівчинку знайшли у нового знайомого товариша. Поліцейські провели профілактичну бесіду з дівчиною та батьками та розповіли про можливі наслідки такого необдуманого вчинку.

Шановні батьки, приділяйте більше уваги дитині, розмовляйте, цікавтеся інтересами та проблемами, підтримуйте її.

Поліція попереджає, якщо Ваша дитина зникла - не гайте часу, одразу звертайтеся за номером «102».

Волноваський відділ поліції
Донецькій області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета