Дільничні офіцери Волновахи звітували перед населенням про результати своєї роботи

30.06.2020


В умовах карантину дільничні офіцери на території обслуговування Волноваського відділу поліції розповсюдили інформацію, щодо стану оперативної обстановки на дільницях, про кількість і якість розкритих злочинів та адміністративних правопорушень.

У зв’язку із заходами із запобігання поширенню коронавірусної хвороби тимчасово обмежено звітування дільничних офіцерів поліції перед громадянами. Тому правоохоронці розповсюджували друковану інформацію про результати їхньої роботи на територіях.

Хоча криміногенна ситуація в районі порівняно спокійна, але клопотів дільничним вистачає. На ввіреній  території проживають і раніше судимі особи, громадяни, які знаходяться під адміністративним наглядом. Є також сімейні бешкетники і ті, хто зловживає алкоголем. Тож, інколи правоохоронцям доводиться втручатися у не зовсім поліцейські справи.

Однією з головних складових успіху в розкритті та попередженні злочинів – є своєчасне інформування. Якщо мешканці не залишаються байдужими і повідомляють про правопорушення, що вчинені або готуються, то поліція має змогу одразу прийняти відповідних заходів.

 

Звернутися до поліції можна телефоном, поштою, електронними засобами зв’язку, а також можна звернутися до свого дільничного офіцера поліції за контактними даними. Актуальну інформацію ви можете дізнатися тут.

Поштова адреса: пров. Енергетичний, 3, м.Волноваха, Донецька область, 85700

Телефони: (06244) 4-11-02, (0629) 47-48-28, (06244) 4-21-59, 066 001 14 66

 

Е-mail: vоlnovvp@dn.npu.gov.ua

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета