Родина подякувала поліцейському Мар’їнки за турботу про дитину

30.06.2020


Слова щирої вдячності адресовані слідчому, який допоміг постраждалій у ДТП родині з Маріуполя. 7-річна дитина сильно перелякалася, адже мати травмувалася в аварії. Поліцейський заспокоїв хлопчика та не залишав ані на хвилину самого, поки документували подію.

22 червня в с. Павлівці Мар’їнського району на перехресті зіткнулися автомобілі ЗАЗ і «Рено», в якому перебувала 7-річна дитина. Внаслідок дорожньо-транспортної події травми отримала 28-річна пасажирка «Рено», а її син дуже перелякався.

На місце прибули співробітники сектору реагування та слідчо-оперативна група.

Поліцейські, виконуючі свої службові обов’язки,забрали дитину до свого автомобіля, допоки матір отримувала першу медичну допомогу, а батько оформлював документи, пов’язані з аварією.

Слідчий заспокоїв маленького хлопчика та пояснив, що з батьками все буде добре. Також детально роз’яснив учасникам ДТП, як проходитиме досудове розслідування.

У листі, який надійшов до Головного управління Нацполіції в Донецькій області, зазначається: «Просимо Вас передати слова вдячності за проявлений глибокий професіоналізм, чуйність і просто людські якості. Більше б таких співробітників. Велике Вам спасибі!».

Волноваський відділ поліції
Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета