Правоохоронці Волновахи знищили «рекламу» наркотиків

28.07.2020


Поліцейські  та лігівці Волновахи вкотре взяли участь у замальовуванні злочинних графіті, які пропонують придбати за посиланням психотропні речовини та наркотичні засоби.

У сучасному світі соцмережі заполонили життя людей. Вони служать для спілкування, купівлі-продажу товарів, інформуванню та в розважальних цілях. Але, попри всі «плюси» соцмереж,  деякі з них є вкрай небезпечними, зокрема, ті, що використовуються в цілях продажу наркотиків.

Найбільшого поширення  це негативне явище набуло у месенджері Telegram. Самі ж адреси Telegram-каналів, де здійснюється протизаконна діяльність зловмисників, майже не щодня  з’являються на фасадах будівель, парканах та зупинках. Для декого вони непримітні, сховані за іншими малюнками чи фразами, проте, сучасні підлітки технологічно «підковані», гаджети їм у цьому сприяють, а дані написи несуть небезпеку для майбутнього покоління. Діти є найбільш уразливою категорією і, спробувавши щось нове, екстремальне та невідоме,  вони дуже легко можуть потрапити в ці небезпечні тенета Telegram-каналів. Окрім цього, в багатьох випадках зловмисників, що знаходяться по іншу сторону екрану, втягують дітей у злочинну діяльність.

 

Ювенальні поліцейські Волновахи та їх юні помічники з Ліги майбутніх поліцейських вкотре вийшли на вулиці міста, аби продовжити боротьбу проти вуличної «реклами» наркотиків. Відповідні написи учасники рейду знаходили та замалювали фарбою на фасадах будинків, в громадських місцях і на парканах.

Окрім того, під час проведення заходу юні помічники поліції розповідали перехожим про наслідки вживання наркотиків та про їх вплив на організм людини. В свою чергу, ювенальні поліцейські інформували про наслідки та відповідальність за злочинну діяльність у разі, якщо діти чи дорослі захочуть «легких» грошей та спробують «підзаробити» скориставшись цим інтернет-ресурсом.

Шановні батьки! Приділяйте своїм дітям більше уваги, цікавитесь їхнім життям, розпитуйте, чим дитина займається у мережі,  перегляньте їхні сторінки у Фейсбуці, Інстаграмі та інших соцмережах. Крім того, розпитуйте про друзів, звертайте увагу на її поведінку, особливо, якщо дитина стала агресивною, замкнутою, неговіркою або зовсім не йде з вами на контакт. При таких «перших дзвіночках» не зволікайте! Звертайтеся за допомогою.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета