«ДИТИНА-НЕ ТОВАР!»

30.07.2020


З таким гаслом ювенальні поліцейські Волновахи сьогодні, у Всесвітній день протидії торгівлі людьми, вийшли на вулиці міста аби привернути увагу суспільства до цієї проблеми.

30 липня 2013 року світова спільнота відзначила перший в історії Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

Торгівля людьми - це один з найтяжчих злочинів проти особистості. Порушуючи права людей, в тому числі чоловіків, жінок та дітей торгівля людьми - є найактуальнішою проблемою для України та нашого регіону.

До сучасних форм експлуатації людей належать трудова та сексуальна експлуатація, використання у проституції та порнобізнесі, примусове жебрацтво та втягнення у злочинну діяльність, вилучення та продаж органів, продаж дітей та сурогатне материнство.

Активна молодь та правоохоронці Волноваського відділу поліції розповсюдили інформаційні листівки з метою підвищити поінформованість громадськості про цю глобальну проблему і привернути увагу до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і особливо дітей з усіх куточків світу.

Поліцейські просять приєднатися до спільної протидії злочинам, пов'язаним із торгівлею людьми та закликають не потерпати від свавілля зловмисників.

Правоохоронці систематично проводять інформаційні кампанії щодо протидії торгівлі людьми серед населення. Обізнаність та пильність громадськості значно зменшить ризик потрапляння в неволю та залишить злочинців без заробітку.

Поліція звертається до громадян!

Якщо хтось з ваших рідних все ж таки став жертвою зловмисників, потрібно негайно інформувати поліцію за номером 102. 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета