Голова Волноваської РДА Олександр Капітоненко та начальник Волноваського відділу поліціі Юрій Гречишкін зустрілись з активом села Єгорівка

30.07.2020


Керівники райдержадміністрації та поліції під час спільного прийому громадян обговорили питання життєдіяльності та безпеки села з головою сільради Ігорем Семенчуком і депутатами, директорами школи, дитячого садка, будинку культури та медпрацівниками.

Зокрема найболючішим питанням населеного пункту є рух вантажного транспорту, який порушує ваговий режим та руйнує дороги, що загрожує аваріями.

Начальник Волноваського відділу поліції полковник поліції Юрій Гречишкін роз’яснив, що ваговий контроль здійснює Укртрансбезпека та зазначив, що найближчим часом на території села буде проведено відпрацювання силами сектору реагування патрульної поліції Волновахи. Мета заходів - проаналізувати ситуацію та перевірити маршрути руху вантажів.

Депутати сільради звернулись до керівника поліції з проханням розібратись із незаконною торгівлею спиртними напоями та продуктами харчування на території населеного пункту. Юрій Гречишкін відзначив, що поліція проведе цільове відпрацювання Єгорівки.

Крім того, представники активу села піднімали питання безпеки дітей та встановлення біля місцевої школі «лежачих поліцейських» та огорожі, оскільки школа знаходиться поблизу траси.

Голова Єгорівської сільради Ігор Семенчук подякував поліції за ефективну взаємодію та збереження правопорядку наголосивши, що у селі немає проблем із криміногенної ситуацією, зокрема крадіжками.

Голова Волноваської РДА Олександр Капітоненко окремо обговорив з присутніми зміни в адміністративному устрої району, питання ремонту доріг, проблеми роботи фельдшерських пунктів у селах, взявши цю інформацію на особистий контроль.

Наразі в планах голови Волноваської райдержадміністрації та начальника Волноваської поліції провести серію зустрічей такого формату в інших населених пунктах району.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета