ПОЇХАЛА ДО МОРЯ: ПОЛІЦЕЙСЬКІ РОЗШУКАЛИ НЕПОВНОЛІТНЮ ДІВЧИНУ

31.07.2020


У Вугледарі зникла 14-річна дівчинка. Поліцію було піднято на пошуки, і за добу дитину повернули додому. Як виявилося, вона потайки залишила домівку через сварки в родині і поїхала на заробітки до Азовського моря.

29 липня до поліції Вугледару звернулась схвильована мати з повідомленням про зникнення її доньки. Раніше дівчинка без дозволу ніколи не залишала домівку.

На пошуки неповнолітньої було задіяно співробітників кримінальної поліції, орієнтовано автопатрулі та весь особовий склад відділення поліції.

Для встановлення місцезнаходження дівчини співробітникам кримінальної поліції знадобилась майже доба. Наразі дитину повернули матері.

Дівчина зізналася, що пішла з дому через постійні сварки з мамою. Разом зі своїм 17-річним знайомим втікачка «автостопом» вирушила до Азовського узбережжя на заробітки. За час перебування без нагляду дорослих правопорушень відносно неї вчинено не було.

Поліція звертається до громадян: якщо у вас пропала дитина, одразу повідомляйте за номером 102. Це допоможе оперативно її розшукати та не допустити непоправних наслідків.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета