Поліцейські Волновахи розшукали автомобіль в угоні: у Волновасі пройшли навчання

29.08.2020


За планом з автомобільної парковки розташованої біля будівлі Волноваської типографії в м. Волноваха було здійснено незаконне заволодіння транспортним засобом «ВАЗ 2115», сірого кольору. Навчання проходили в умовах, максимально наближених до реальних. Правоохоронці відпрацювали тактику дій під час спеціальної поліцейської операції «Перехват».
Мета навчань – вдосконалити реагування на події та злагодженість дій підрозділів Національної поліції в екстремальних умовах.

 


 

У тренуванні були задіяні співробітники Волноваського відділу поліції - слідчо-оперативна група, розшуковці, співробітники сектору реагування патрульної поліції, сектор превенці тощо.

"Потерпілий" з мобільного телефону здійснив дзвінок на лінію «102» та повідомив про незаконне заволодіння автомобілем «ВАЗ 2115» сірого кольору. На місце злочину негайно виїхала слідчо-оперативна група.


За наказом заступника начальника поліції Волновахи Анатолія Копачевського у місті було розгорнуто поліцейську спецоперацію. Координацію дій правоохоронців забезпечував терміново розгорнутий ситуаційний центр.


По прибуттю працівників поліції потерпілий повідомив про обставини вчиненого злочину, згідно з розробленою легендою.
За орієнтуванням екіпаж сектору реагування патрульної поліції на маршруті пересування викраденої автівки заблокував злочинців.

Менше 30 хвилин знадобилося поліцейським аби розшукати та затримати "нальотчиків". Як повідомив заступник начальника поліції Волновахи Микола Циганок, правоохоронці спрацювали гідно, за підсумками навчань тактика та взаємодія підрозділів будуть вдосконалюватися.

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета