Волноваські поліцейські привітали дітей з початком навчального року

31.08.2020


Інспектори ювенальної превенції відвідали кілька багатодітних родин та дітей з особлими потребами. Правоохоронці подарували необхідні для речі для навчання, іграшки та солодощі.

Напередодні «Перших дзвоників» ювенальні поліцейські відвідали майбутніх першокласників, їх та підтримали їх своєю увагою та подарунками.
Зошити, ручки, олівці, альбоми та шкільні рюкзаки від правоохоронців обов’язково стануть у нагоді майбутнім школярам.

Поліцейські поспілкувалися з дітками та їх батьками, розповіли про необхідність дотримання карантинних обмежень, про правила безпечної поведінки у навчальному закладі та за його межами, а також закликали не прогулювати шкільні заняття.

Сьогодні старший інспектор ювенальної превенції Оксана Божа разом із дільничним відвідала сім'ї в с. Свободному Волноваського району.

Дітки завжди радіють гостям «в погонах», адже вітати цю малечу з новим навчальним роком для Оксани Анатоліївни вже стало доброю традицією.

Сьогодні діти бігли зустрічати поліцейських з повними очима радості та щирими усмішками на обличчі.

Батьки щиро дякували поліцейським за доречні подарунки, кажуть – у цей час, коли мало роботи, складна ситуація, - така допомога для батьків є дуже доречною.
Волноваський відділ поліції вітає школярів із наступаючим Першим дзвоником! Бажає наснаги, успіхів у навчанні та відмінних оцінок у щоденниках!

Волноваський відділ поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета