Вугледарські поліцейські знайшли неповнолітню дівчину, яка пішла з дому

14.09.2020


15-річна дівчина не хотіла виконувати домашні обов’язкі, тому втекла від батьків. Правоохоронці поліції за лічені години знайшли та повернули її додому.

Сьогодні зранку до поліції звернулись схвильовані батьки з повідомленням про зникнення їхньої дитини. 12 вересня дівчина пішла з дому та до теперішнього часу не повернулась. Раніше дівчинка без дозволу ніколи не залишала домівку.

 

На пошуки неповнолітньої було задіяно співробітників Вугледарського відділення поліції, орієнтовано блокпости, всі авто- і піші патрулі.

 

У результаті заходів за кілька годин правоохоронці Вугледара знайшли дитину в квартирі її знайомого місцевого мешканця та повернули в родину. Дівчина зізналася не хотіла виконувати домашні обов’язки та навчатися в школі, тому вирішила покинути рідну домівку. За час перебування неповнолітньої без нагляду дорослих правопорушень відносно неї вчинено не було.

 

Поліція звертається до громадян: якщо у вас пропала дитина, одразу повідомляйте за номером 102. Це допоможе оперативно її розшукати та не допустити непоправних наслідків.

 

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета