Волноваські дітлахи познайомилися з професією поліцейського

14.09.2020


Правоохоронці Волновахи взяли участь в дитячому фестивалі «Місто професій». Від представників сектору кадрового забезпечення бажаючі отримали всю необхідну інформацію про вступ до ВНЗ МВС та переваги роботи в поліції.

12 вересня мешканці та гості Волновахи прийняли участь у святкуванні 139-ї річниці міста.

В цей день для містян працювали тематичні локації, де можна було поспілкуватися з представниками різних професій. На центральній площі вишикувалась різноманітна спецтехніка: пожежні автомобілі ДСНС,  поліції, швидка медична допомога, сільськогосподарська та військова техніка.

Серед фаворитів протягом всього вечора залишалися поліцейські службові автомобілі, де діти із задоволенням посиділи в салоні та натискали різні варіації сигналів, уявляючи себе справжніми правоохоронцями.

Співробітники сектору реагування патрульної поліції Волновахи  продемонстрували дітям своє обладнання, представили екіпірування та розповіли для чого служить.

 

Окрім цього, очільниця сектору кадрового забезпечення Наталя Шиман провела профорієнтаційну бесіду зі всіма бажаючими. Діти та дорослі отримали листівки, календарі та буклети з інформацією про професію поліцейського, а також спеціальні дитячі книжечки про права та обов’язки громадян.

Захід дав змогу підліткам особисто познайомитися зі своїми поліцейськими, а також більше дізнатися про роботу сучасної поліції.

Під час презентації хлопці і дівчата дізналися, як вступити до профільних навчальних закладів, та безпосередньо поспілкувалися з людьми, які охороняють їх спокій та безпеку.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета