Поліція Вугледару перевіряє заклади освіти на предмет дотримання карантинних обмежень

16.09.2020


Поліція Донеччини дбає про безпечне навчання школярів. Поліцейські   контролюють умови перебування дітей у навчальних закладах. Адже безпека і здоров’я дітей – один із пріоритетних напрямків у роботі  поліції.

Поліцейські Вугледарського відділення поліції під час переврки закладів звертають увагу на наявність і використання дітьми та педагогами захисних масок, антисептиків для обробки рук та режиму вимірювання температури.

Поліцейські здійснюють повноваження у рамках проведення превентивних заходів під умовною назвою “Безпечний 2020/2021 навчальний рік”.


Днями були перевірені освітні заклади міста Вугледар. Особливу увагу поліцейські приділили заходам безпеки учнів в умовах адаптивного карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби. Правоохоронці наголосила на тому, що використовувати засоби індивідуального захисту необхідно не лише для особистої безпеки, а й для безпеки оточуючих.

Перевірка триватиме і надалі.

 

Поліція закликає громадян дотримуватися безпечної дистанції, масочного режиму та забезпечення інших вимог Уряду та епідеміологів. Бережіть себе та своє здоров’я !

 

Вугледарське відділення поліці

Волноваського відділу

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета