Поліцейські Волновахи провели для школярів профілактичну акцію «Будь видимим на дорозі»

16.09.2020


Помітність на дорозі у темний час доби – основа безпеки пішоходів та водіїв двоколісного транспорту. Під час превентивних заходів поліцейські нагадують про це учасникам дорожнього руху, а найменшим дарують набори флікерів. Світловідбиваючі браслети, брелоки та наліпки зроблять дітей видимими і допоможуть врятувати життя.

Щоб запобігти аваріям і дорожньо-транспортному травматизму, поліцейські провели профілактичні заходи для Волноваських школярів.

Про основні правила дорожнього руху нагадали начальник сектору реагування патрульної поліції Сергій Лісовін та інспекторака з ювенальної превенції Оксана Божа та співробітники відділу ГР УПД ГУНП в Донецькій області.

Поліцейські розповіли дітям і про те, чим можуть обернутися пустощі та розваги біля проїжджої частини, а також нагадав про дорожні знаки.

Окрім цього правоохоронці розповідали  юним пішоходам, як слід поводитись у різноманітних дорожніх ситуаціях, аби не потрапити у неприємності на дорозі.

 

В кінці зустрічей співробітник поліції закликав юних пішоходів завжди бути уважними на дорозі, не порушувати правила дорожнього руху.  Діти отримали від правоохоронців корисні світловідбиваючі подарунки.

Аналогічні заходи відбудуться і в інших підрозділах Волноваської оперативної зони.

 

Профілактичні заходи "Будь видимим на дорозі" проводилися в рамках реалізації спільного з Благодійним фондом «Слов’янське серце» проєкту «Донеччина – згуртована та безпечна» в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії, Швеції та Європейського Союзу.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета