Поліцейські Волноваської оперативної зони нагадують правила дорожнього руху

06.10.2020


З 05 до 31 жовтня на території Донецької області проводиться комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Відповідальний пішохід».

Основною метою проведення операції є профілактику грубих та аварійно- небезпечних порушень ПДР водіями транспортних засобів та пішоходами.

Шановні водії, мешканці та гості району, якщо ви стали свідками порушення Законодавства України, Правил дорожнього руху України водіями транспортних засобів – дзвоніть на номер екстреного виклику поліції «102».

Всім пішоходам, як дорослим, так і дітям, нагадуємо про те, що забороняється:

  1. виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху; раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;  проїзну частину;
  2. переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;
  3. затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов’язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;
  4. рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.
  5. Нагадування для водіїв транспортних засобів:
  6. будьте максимально уважними, особливо у місцях поблизу закладів освіти;
  7. дотримуйтеся Правил дорожнього руху та будьте свідомими;
  8. водії, які перевозять дітей, зріст яких менше 145 см або тих, що не досягли 12-річного віку, забороняється перевозити їх у транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки, без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу; на передньому сидінні легкового автомобіля – без використання зазначених спеціальних засобів; на задньому сидінні мотоцикла та мопеда.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета