Волноваські учні відвідали масштабний профорієнтаційний захід «Фестиваль поліцейської та юридичної освіти»

06.10.2020


«Вже сьогодні багато з вас стають перед вибором –у якому напрямку рухатись далі та яку професію обрати. І ви маєте знати , що велика поліцейська родина Донеччини чекає саме на вас, сильних сповнених енергії молодих хлопців та дівчат, готових робити наше місто кращим-начальник сектору кадрового забезпечення Наталя Шиман.

Вчора на Центральній площі міста відбувся профорієнтаційний захід. Організаторами фестивалю поліцейської та юридичної освіти є Головне управління Національної поліції в Донецькій області і Донецький юридичний інститут МВС України. Участь у заході взяли  працівники різних підрозділів: групи реагування патрульної пліції, криміналісти, кінологи, вибухотехніки, патрульні поліцейські, фахівці з управління персоналом, поліція охорони та фахівці науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, а також курсанти ДЮІ.

До уваги школярів були представлені автопарк Волноваського відділу поліції.

Викладачі і курсанти ДЮІ презентували переваги навчання у виші та умови вступу. Бажаючі заповнили анкети. А заступник начальника сектору моніторингу Антон Мануілов розповів про перспективу служби в поліції.  «Щодня ви бачите на вулицях нашого міста поліцейських. Це люди, які обрали шлях захисту прав і свобод громадян, шлях захисту вашого спокою та безпеки»,-закінчив свою промову майор поліції.

Перед присутніми виступив ансамбль барабанщиць, до якого входять як працівниці поліції, так і курсантки Донецького юридичного інституту, оркестр поліції Донеччини та учасниця громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських» Волновахи Анна.

Ну і звичайно ж, підлітки на власні очі побачили роботу й оснащення співробітників груп реагування, поліції охорони та експерта-криміналіста, кінологів та вибухотехників, дізнались про зброю і спецзасоби, що використовуються правоохоронцями під час виконання службових завдань.

Всі бажаючі поспілкувалися наживо з поліцейськими, курсантами та отримали інформаційні буклети.

 

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета