З початку року поліція Волновахи виявила понад 2122 порушників ПДР

14.10.2020


За 9 місяців групи реагування патрульної поліції Волновахи виявили 331 осіб, які керували транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Всього на території району сталося 69 ДТП, в яких 32 громадянина постраждали і ще 8 людей загинуло. Правоохоронці закликають жителів дотримуватися Правил дорожнього руху та бути уважними на дорозі.

Майже кожної доби поліцейські  виявляють водіїв, які сідають за кермо у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, тим самим ризикуючи своїм життям  та  життям і здоров’ям оточуючих. За 9 місяців у Волновасі задокументовано 331 «потенційний вбивця».

 

За вказаний період сталося 69 дорожньо-транспортних пригод. В аваріях травмувалося 32 громадянина та ще 8 людей загинуло.

 

Найчастіше причиною ДТП, в яких постраждали люди, було перевищення безпечної швидкості. В інших випадках водії керували транспортним засобом у стані сп’яніння, порушували правила переїзду перехресть, пішохідних переходів та ігнорували вимоги дорожніх знаків.

 

Поліцейські постійно проводять профілактичні бесіди з водіями всіх транспортних засобів про недопущення порушень Правил дорожнього руху, дотримання швидкісного режиму, обов'язкове використання шоломів та інших захисних засобів. В рамках профілактичних заходів постійно нагадують про відповідальність, а так само радять бути уважними та обережними за кермом.

 

Поліція Волновахи звертається до всіх  учасників дорожнього руху! Дотримуйтеся ПДР, будьте уважні на проїжджій частині! Від вашої обережності, дисциплінованості та взаємоповаги залежить  здоров’я та життя Ваше і інших людей!

 

Нагадуємо, що правоохоронці працюють за принципом безперервності, тобто кожен громадянин в будь-який час має право звернутися за допомогою до поліції або повідомити про правопорушення (подзвонити по телефону 102, написати заяву, або звернутися безпосередньо до співробітника місцевого відділу поліції).

 

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета