Ювенальний інспектор Волновахи провела профілактичі бесіди з родинами, що перебувають на обліку

29.10.2020


Батьки напідпитку, безлад та голодні діти- ювенали відвідали сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах у Володимирівці та Микільському.
Інспекторка з ювенальної превенції спільно із службою у справах дітей вкотре провели превентивні заходи та відвідали родини, що знаходяться на особливому контролі правоохоронців.
 
В усіх перевірених сім’ях виховуються маленькі діти, які потребують уваги зі сторони батьків, адже окрім спілкування один з одним, вони забули що таке любов та турбота.
 
Під час перевірок в селі Микільське було виявлено сім’ю з двома дітками 9-ти та 6-ти років, яку поставлено на облік, як родина зі складними сімейними обставинами. Сусіди та небайдужі мешканці повідомили, що неодноразово бачили батьків у стані алкогольного сп’яніння. Правоохоронці побачили бруд, розкидані невипрані речі та немитий посуд.
 
Відносно матері правоохоронці склали адміністративний протокол за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) та нагадали, що у батьків є обов'язки по вихованню, навчанню, захисту прав і інтересів їх неповнолітніх дітей.
Поліцейські закликають: якщо ви бачите випадки, коли діти страждають від дій своїх батьків, або не отримують належного догляду - не чекайте, доки станеться лихо! Своєчасно повідомляйте про такі факти до поліції за номером 102.
 
Волноваський відділ поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета