Поліція та лігівці нагадали мешканцям Волновахи про дотримання карантинних заходів

30.10.2020


З 19 жовтня 2020 року «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 почав діяти у Волноваському районі Донецької області. Правоохоронці спільно з активною молоддю із Ліги майбутніх поліцейських вийшли на вулиці міста з інформаційними листівками щодо дотримання карантинних обмежень.
Інспектор ювенальної превенції та учасники «Ліги майбутніх поліцейських» провели профілактичні бесіди та роздали інформаційні листівки аби убезпечити містян від короновірусної хвороби. Також роз’яснили, що на період дії карантину забороняється перебування в громадських будинках і спорудах, транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
 
Нагадуємо правила, обов’язкові до виконання:
- регулярна дезінфекція;
- соціальна дистанція;
- захисні маски у супермаркетах, установах, розважальних закладах, зонах відпочинку та громадському транспорті тощо.
 
Під час профілактичного заходу лігівці та інспектор ювенальної превенції зверталися до усіх громадян неухильно дотримуватися запроваджених обмежень, а також нагадали про відповідальність у разі невиконання вимог законодавства щодо дотримання карантину.
Шановні громадяни! Не нехтуйте встановленими протиепідемічними правилами, користуйтеся засобами індивідуального захисту, дотримуйтесь дистанції, не відвідуйте місця можливих скупчень людей, будьте свідомими, не наражайте себе, свої дітей, близьких та інших на небезпеку. Будьте здорові та бережіть себе!
 
 
Волноваський відділ поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета