З початку введення обмежень поліція виявила 43 порушення вимог карантину на території Волноваського району

02.11.2020


З 19 жовтня 2020 року «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 почав діяти у Волноваському районі Донецької області. Таке рішення прийнято на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 15 жовтня.

На жаль, останнім часом динаміка захворюваності на коронавірус у країні негативна – все більше людей потрапляє до лікарень з діагнозом COVID-19.

На період дії карантину забороняється перебування в громадських будинках і спорудах (магазинах, аптеках, банківських установах, ринках, торгівельно-розважальних центрах, закладів громадського харчування, адміністративних будівлях органів, установ, підприємств незалежно від форми власності, тощо), громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок. Норми та рекомендації фахівців, особливо МОЗ і медиків, повинні виконувати всі громадяни. Це стосується перевізників, підприємців, власників торгівельних закладів, агропродовольчих ринків, закладів громадського харчування та інших різних суб’єктів господарської діяльності.

Робота з 22-ї до 7-ї години суб’єктів  господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних. їдальнь, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.                                   

Нагадуємо правила, обов’язкові до виконання:

- регулярна дезінфекція;

- соціальна дистанція;

- захисні маски у супермаркетах, установах, розважальних закладах, зонах відпочинку та громадському транспорті тощо (що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно).

Співробітники поліції продовжують проводити профілактичну роботу і у разі злісного невиконання вимог законодавства щодо дотримання вимог карантину – таких порушників буде притягнуто до відповідальності.

 Нагадуємо, що відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення доповнено ст. 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 тисяч грн. до 34 тисяч гривень, на посадових осіб - у розмірі від 34 тисяч до 170 тисяч гривень.

Станом на 1 листопада відносно суб’єктів господарювання на територоії Волноваського району поліцейськими складено 43 протоколи за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину людей). Факти зареєстровані, за ними проводиться перевірка. З порушниками проведено роз’яснювальні бесіди.

 

Перевірки триватимуть і надалі. Просимо з розумінням поставитися до необхідних заходів безпеки, які спрямовані на захист життя і здоров’я громадян та протидію поширенню коронавірусної інфекції.

 

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета