За десять місяців поліцейскькі Волновахи 74 рази виїжджали на ДТП, що сталися у районі

14.11.2020


Згідно аналізу, найчастіше аварії траплялися у понеділок та середу. Якщо звернути увагу на час скоєння ДТП, слід відмітити пік аварійності, продовжує припадати на 10 та 18 годину.

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції Волновахи задокументували 2954 порушень правил дорожнього руху. З них - 365 фактів керування транспортом у стані сп’яніння. Ціна нехтування правилами безпеки – життя людини.

В автопригодах були травмовані 34 людини, вісім – загинуло. Найпоширенішою причиною ДТП в Україні є перевищення безпечної швидкості руху – більше 30% всіх аварій. Іншими частими причинами автопригод бувають порушення правил маневрування, проїзду перехресть, недотримання безпечної дистанції та втома. Аби скоріше дістатися до місця призначення, деякі водії нехтують правилами та проводять за кермом до 12 годин без перерви на відпочинок.

Також звертаємо вашу увагу на погіршення погоди, а саме зниження температури – такі прогнози зробили працівники Гідромецентра на найближчі дні. Тому якщо ви ще не встигли «перевзути» свій автомобіль – саме час одягнути на нього зимову гуму.

Крім цього правоохоронці звертають увагу пішоходів бути максимально уважними та дисциплінованими на проїжджій частині. Навіть переходячи дорогу по пішохідному переходу, обов'язково переконайтеся, що автомобіль зупинився, і тільки після цього виходьте на проїжджу частину.

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета