Поліція Волновахи запрошує активну молодь вступити в ряди «Ліги майбутніх поліцейських»

19.11.2020


Всього у  Волноваському районі допомагають своїм наставникам-поліцейським 16 лігівців, які небайдужі до подальшої долі свого рідного краю. Не зволікай та приєднуйся до нашої «родини». Ми чекаємо саме на тебе.

 

В листопаді цього року «Ліга майбутніх поліцейських» святкуватиме свій п’ятий день народження. Шістнадцять молодих та активних хлопців і дівчат допомагають правоохоронцям у їх нелегкій службі,  а разом із своїми наставниками – інспекторами ювенальної превенції Волноваського відділу поліції, беруть участь в акціях та рейдах, приймають активну участь в шкільних та міських заходах, допомагають поліцейським попереджувати негативні явища, а, іноді, і біду та всі разом роблять наше місто кращим.

За час існування організації учасники «Ліги майбутніх поліцейських» разом із поліцейськими встигли прийняти участь у сотнях  конкурсах, екскурсіях, святах, профілактичних рейдах та заходах, які спрямовані на реалізацію та захист прав і свобод людей, розвиток творчих здібностей, удосконалення морального і патріотичного виховання молоді, підвищення правосвідомості громадян, профілактики правопорушень.

Кожен юний помічник поліцейських Волновахи усвідомлює всю  важливість своєї діяльності, користь від неї та знає, що саме він робить своє рідне місто і район кращим. І хлопці, і дівчата з Ліги прикладають всі свої сили, аби донести в маси «Букву» Закону, попередити та вберегти людей від посягань шахраїв, забезпечити безпеку на дорозі, захистити права дітей.

«Наша організація створена справжніми дітьми – патріотами. Пройшло 5 років з моменту становлення Організації і тепер «Ліга майбутніх поліцейських міста Волновахи» — сильна та дружня родина, яка активно здійснює свою різнопланову діяльність. В першу чергу Лігівці направляють увесь свій потенціал на корисні справи – боротьбу із негативними явищами, відвідують школи, аби познайомити, розповісти та навчити маленьких громадян правам та обов’язкам. Окрім цього вони втілюють в життя свої мрії, розвиваються творчо та відчувають підтримку одне одного. - зазначила старший інспектор ювенальної превенції Оксана Божа. – Наші Лігівці-випускники вступають в престижні навчальні заклади МВС України та продовжують свій шлях в рядах офіцерів поліції.»

Ми пишаємося нашими юними помічниками і завжди чекаємо нове покоління приєднатися в ряди «Ліги майбутніх поліцейських» та продовжити захищати свою країну і свій народ пліч-о-пліч з нами.

Якщо ти бажаєшь вступити до Волноваської ланки громадської організаціїдо  «МОЛОДІЖНА ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» телефонуй за номерами:

(066)3638090 Оксана Анатоліївна

(066)9073283 Анна Олександрівна

Волноваський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета