У Новотроїцькому презентували сучасну поліцейську станцію

11.12.2020


Модернізована поліцейська станція у Волноваському районі відкрилася в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади».Захід відбувся за участі керівництва Новотроїцької селищної ради, керівництва управління превентивної діяльності ГУНП в Донецькій області, Волноваського відділу поліції та поліцейських офіцерів громади.

В рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» станцію додатково оснащено меблями та необхідною технікою. Саме тут нестимуть службу правоохоронці, а мешканці звертатимуться в разі потреби.

На території майбутньої Ольгинської ОТГ працюватимуть троє поліцейських офіцерів громади. На сьогодні громада вже отримала один службовий автомобіль, незабаром очікується поповнення устаткування поліцейських ще двома авто.

«Приємно, що керівництво та мешканці громади одразу підтримали без пекові проєкти, до яких їм запропонували долучитися правоохоронці», - зауважив поліцейський офіцер громади Олексій Ахрименко.

Поліцейські громади вдячні керівництву та жителям ОТГ за довіру і запевняють, що будуть робити все можливе, аби люди їм довіряли та відчували себе безпечно.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета