Правоохоронці Волноваської оперативної зони продовжують інформувати населення про посилені карантинні заходи

06.01.2021


9 грудня 2020 року постановою Кабінету міністрів України №1236 було доповнено обмежувальні протиепідемічні заходи. Правоохоронці закликають громадян дотримуватися зазначених карантинних обмежень.

Посилені наряди поліції забезпечують правопорядок та попереджають громадян про необхідність дотримання запроваджених обмежень у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Правоохоронці розповсюджують листівки з новими обмежувальними протиепідемічними заходи та закликають адміністрацію закладів громадського харчування дотримуватись режиму карантину.

Крім того, поліцейські оповіщають населення через соціальні мережі. Також актуальну інформацію можна дізнатися з телеграм-каналу поліції Донеччини.

Додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених пунктом 3 постанови № 1236, в період з 00 годин 00 хвилин 8 січня 2021 до 00 годин 00 хвилин 25 січня 2021 на території України забороняється:

 1) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень, замовлень на винос та закладів громадського харчування в аеропортах;

2) приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, крім приймання відвідувачів у закладах, визначених у підпункті 4 цього пункту;

3) приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

4) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення.

Детальніше про карантинні обмеження можна дізнатися за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/.../pro-vstanovlennya-karantinu-

Поліцейські нагадують про передбачену законодавством адміністративну відповідальність за порушення правил карантину (ч. 1 ст. 44-3 КУпАП). Санкція цієї статті передбачає накладання штрафу від 17 до 34 тисяч гривень, у відношенні посадових осіб - від 34 до 170 тисяч гривень та кримінальну – за порушення санітарних норм щодо запобігання інфекційним захворюванням (ст. 325 КК України. Максимальне покарання – до трьох років позбавлення волі).

 

«Зусилля правоохоронців, у першу чергу, будуть спрямовані на проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо важливості дотримання тимчасових обмежень роботи певних категорій закладів. Мета поліції – не покарати, а запобігти масовому розповсюдженню вірусу. Тому, профілактична робота триватиме й надалі», - зазначив начальник поліції Волновахи Юрій Гречишкін.

Просимо з розумінням поставитися до профілактичних заходів, бо їх мета – врятувати життя ваше та інших людей.

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета