Поліцейські Волновахи нагадують дітям про безпеку на дорогах та у побуті

11.01.2021


У зв’язку з тим, що діти «отримали» позапланові канікули, в ці дні підвищується ризик травматизму. Правоохоронці проводять активну кампанію щодо недопущення будь-яких надзвичайних подій за участі малечі та збереження їх життя, а також інформують про дотримання правил дорожнього руху.
Із 00:00 8 січня до 00:00 25 січня у Волноваському районі, як і в усій країні, починає діяти низка додаткових заборон, введених урядом. На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 1236 із 8 до 24 січня забороняється відвідування закладів освіти, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.
Тобто, в освітніх закладах Волноваськуого району зимові канікули триватимуть до 10 січня. Після зимових канікул, із 11 січня, заклади освіти працюватимуть у дистанційному форматі.
 
Поліцейські Волновахи та лігівці нагадали прості правила: як вести себе на дорозі і біля неї, де можна грати, а де це небезпечно, і що необхідно робити на вулицях, щоб не потрапити в біду. Дітям важливо знати, що дорожньо-транспортні пригоди трапляються не тільки на проїжджій частині, а й у дворах та необхідно пам’ятати, що загрозу життю може нести не лише автомобіль чи мотоцикл, а навіть велосипед.
 
Особливу увагу правоохоронці акцентували на вибухонебезпечних предметах та правилах поведінки на водоймищах, адже тут одна неправильна дія і життя дитини може обірватися.
Поліція Волновахи звертається до батьків:
• Не залишайте дітей, особливо дошкільного та молодшого шкільного віку, на вулиці і вдома без нагляду.
• Нагадуйте дітям про Правила дорожнього руху.
• Постійно розмовляйте з ними про правила пожежної безпеки та про безпечне поводження з електропобутовими і газовими приладами.
• Не дозволяйте їм знаходитися в недобудованих, аварійних будівлях або на території, де знаходяться такі об’єкти.
• Розповідайте про правила безпеки та дії у разі виявлення невідомих або вибухонебезпечних предметів!
 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета