Дільничні Волновахи допомогли водію автівки вибратися з грязьової ями

12.01.2021


Розмита дорога стала полоном для легковика. Поліцейські «визволили» автомобіль та не дали замерзнути водію та пасажиру. У зв’язку з погіршенням погодних умов поліція Донеччини радить водіям обирати безпечний маршрут.

 

43-річний водій автомобіля ВАЗ 2106 разом із дружиною вирішили скоротити шлях та поїхали дорогою через поле. Чоловік не впорався з керуванням авто та застряг у ямі. Зрозумівши, що самотужки не впораються зрушити транспорт з місця, жінка вийшла на проїзну частину по допомогу.

На щастя, у цей час по дорозі їхали поліцейські, які й надали допомогу мешканцям Свободного. Водій та пасажирка подякували дільничним та продовжили рух.

У зв’язку зі складними погодними умовами поліція Донеччини закликає водіїв та пішоходів бути обережними та дотримуватися правил безпеки дорожнього руху.

Будь ласка, обирайте максимально безпечний маршрут, не виїжджайте у хуртовину, в разі поїздки на велику відстань, візьміть із собою термос з солодким чаєм.  Обирайте безпечний швидкісний режим, враховуйте інтенсивність руху, а також стан транспортного засобу.

Бережіть себе та своїх близьких!

 

У зв’язку зі складними погодними умовами закликаємо водіїв та пішоходів бути обережними та дотримуватися правил безпеки дорожнього руху.

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета