У Волноваському районному відділі поліції відбулася презентація Спортивного клубу поліції Донеччини

12.01.2021


Це – новостворена громадська організація, яка з’явилась  за ініціативи начальника ГУНП в Донецькій області, та має на меті підвищити спортивний потенціал поліцейських та мотивувати молодь до здорового способу життя.  

Презентацію Спортивного клубу поліції Донеччини провели керівник громадської організації Олексій Циган та начальник відділу професійної підготовки УКЗ ГУНП в Донецькій області майор поліції Роман Давидюк. Зокрема обговорили питання забезпечення підготовки та участі спортсменів Клубу у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях, сприяння розвитку дитячо-юнацького спорту, підтримка існуючих та створення нових секцій.

Головна мета клубу це - задоволення соціальних, творчих, професійних, спортивних та інших спільних інтересів членів Клубу, а також поширення та пропаганда здорового способу життя.

У своїй діяльності клуб надає перевагу службово-прикладним видам спорту, як основі фізичної підготовки працівників поліції.

Підвищення якості підготовки поліцейських є вкрай важливим  для ефективного виконання завдань, покладений на Національну поліцію України.

Волноваський районний відділ поліції став першим підрозділом, де презентовано цей проект, оскільки саме тут найбільший спортивний зал, де вже 20 років функціонує спортивна секція з греко-римської боротьби для дітей від 7 до 16 років.

За підтримки ГУНП в Донецькій області та ГО «Спортивний клуб поліції Донеччини» у 2021 році планується модернізація спортивного залу Волноваського районного відділу поліції.

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета