Великоновосілківські правоохоронці вилучили 4-річну дівчинку у нетверезого батька

12.01.2021


У Великій Новосілці поліцейські виявили родину, де 4-річна дівчинка проживає разом зі своїм батьком в антисанітарних умов. Дитина перебувала у занедбаному стані, голодна та у холодній хаті сама поки тато вживав алкогольні напої.

 

До Великоновосілківського відділення поліції надійшло повідомлення від місцевих жителів про неналежне виконання батьківських обов’язків місцевим мешканцем. Мати 4-річної дівчинки померла, а батько постійно зловживає спиртними напоями.

 

На підставі акту обстеження матеріально-побутових умов проживання родини було прийнято рішення про вилучення дівчинки із сім’ї, в якій склалися обставини, що спричиняють загрозу здоров’ю та життю дитини. Відносно батька правоохоронцями був складений адміністративний протокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення,

 

Наразі дитину вилучено та поміщено до Великоновосілківського соціально-реабілітаційного центру.

 

Шановні громадяни, якщо ви маєте будь-яку інформацію про батьків, які злісно не виконують батьківських обов’язків, просимо звертатися до інспектора ювенальної превенції найближчого до вас відділення поліції або телефонувати «102». Сюди ж можна повідомити інформацію стосовно жорстокого поводження із дітьми. За допомогою можуть звертатися й самі діти, які потрапили у складну життєву ситуацію.

 

Волноваський районний відділ поліції

в Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета