У Великій Новосілці презентували загальнодержавний проєкт «ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ»

13.01.2021


Сьогодні начальник поліції Волновахи візитував у смт. Велика Новосілка Волноваського району, де презентував проєкт Нацполіції, який вже успішно працює на території Волноваського району. На зустрічі із головою Великоновосілківської територіальної громади обговорили майбутнє втілення проєкту, його умови і етапи.

Поліцейський офіцер громади - співробітник, який об’єднує в собі функції одразу чотирьох поліцейських: дільничного, патрульного, співробітника ювенальної превенції та дозвільної системи, який працює за окремим планом та не залучається до загальних заходів територіального підрозділу поліції. Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. 

В березні цього року до проєкту долучилася Новотроїцька селищна рада, що знаходиться на лінії розмежування. Голова селищної ради Олександр Ворожбит підписав меморандум про співпрацю з поліцією області. На сьогодні вже відкрито оновлену поліцейську станцію за адресою Волноваський р-н, Новотроїцьке, вул. Київська, 48. Правоохоронцями створено комфортні умови для виконання функціональних обов’язків, пов’язаних із забезпеченням правопорядку на закріпленій території. Вже зараз кожний поліцейський офіцер громади знаходиться на своїй території та виконує поставлені перед ним завдання.

Також у співпраці з місцевою владою поліцейські проводять зустрічі з громадськими активістами, де вирішують питання формування безпечного середовища.

Представники місцевої влади зацікавленні в наданні якісних поліцейських послуг та створенні безпечного середовища. Це стосується не лише сіл, селищ і невеликих міст.

«Проєкт передбачає тісну взаємодію поліції та територіальних громад. Представники ОТГ беруть участь у відборі кандидатів на посади поліцейських офіцерів громади, а в подальшому забезпечують працівника робочим кабінетом та за можливості службовим житлом»,- зазначив полковник поліції Юрій Гречишкін.

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета